Drone in box

Drone in box

V prípade ak hľadáte riešenie, ktoré Vám dokáže zabezpečiť automatizovanú prevádzku bezpilotného leteckého systému (UAS) z Vášho koordinačného strediska v režime H 24/7, tak ste na tej správnej adrese!

Vysoko automatizovaný systém drone-in-box DJI Dock 2 je viac než len štartovacia, pristávacia a nabíjacia stanica pre bezpilotné lietadlo. Táto novinka umožňuje automatizované operácie v režime za hranicou vizuálnej viditeľnosti pilota na diaľku, tzv. BVLOS režime.

Druhá generácia DJI Dock je navrhnutá tak, aby fungovala 24 hodín denne, v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu, za rôznorodých poveternostných podmienok, vďaka čomu je veľmi robustná a spoľahlivá.

DJI Dock 2 je ideálnym riešením pre zabezpečenie pravidelných predefinovaných monitorovacích letov a je využiteľné v mnohých oblastiach ako napr. monitorovanie objektov, stavieb, pravidelných inšpekcií v oblasti energetiky, plošného prieskumu trás atď.

drone-in-box-5

Komplexná kontrola z koordinačného strediska prostredníctvom cloudu

Prostredníctvom softvérového riešenia DJI FlightHub 2 je možné všetky funkcie pre DJI Dock 2 odomknúť z cloudu. Toto riešenie umožňuje komplexné plánovanie misií, plánovať, vytvárať a upravovať trasy letov, ako aj spravovať všetky zozbierané údaje. V prípade potreby integrácie do Vášho systémového riešenie je možná integrácia prostredníctvom koncového API.
drone-in-box-1

Efektívne plánovanie letových koridorov

Príprava komplexných trás vrátane predefinovaných úloh ako aj ich zmena je vykonateľná komfortne a efektívne z koordinačného centra.

Vyhodnocovanie situácie v reálnom čase

Toto automatizované riešenie so sebou prináša živé vysielanie v HD kvalite vrátane okamžitého zásahu do letu bezpilotného lietadla.

drone-in-box-19

Správa a ukladanie údajov

Fotografie, videozáznamy, trajektórie a panorámy s geografickými značkami zhromaždené z vášho bezpilotného lietadla je možné analyzovať a skontrolovať ex post. Navyše sa dajú automaticky nahrať a uložiť na neskoršie použitie.

drone-in-box-2

Monitoring prevádzky a údržby na jednom mieste

Prostredníctvom cloudového riešenia je možné sledovať ako stav dockovacej stanice, tak aj bezpilotných lietadiel samotných.

Efektívna operatívnosť riešenia vďaka rýchlemu nabíjaniu

Vďaka klimatizácii TEC, ktorá ochladzuje batérie bezpilotného lietadla a nabije ich z 10 % na 90 % len za 25 minút, je DJI Dock 2 pripravený na rýchle nabíjanie a vzlietnutie.

drone-in-box-3

Operatívnosť v rozmanitých poveternostných podmienkach

DJI Dock 2 odolá extrémnym poveternostným podmienkam. Odolnosť proti vetru do 12 m/s, krytie IP55, prevádzková teplota od – 35° C do 50° C, ochrana proti prepätiu (40 kA), núdzová batéria až 4 hodiny, aktívna regulácia teploty pre rýchle nabíjanie a bezpečnosť UAS sú zárukou veľmi rozmanitého využitia tohto riešenia!

drone-in-box-7

Integrovaný a kompaktný dizajn

DJI Dock 2 je vybavený vysoko-profesionálnym integrovaným hardvérom, vďaka čomu je veľmi všestranný (širokouhlá monitorovacia kamera s laserovým diaľkomerom, integrovaná meteostanica, slot pre sieťovú kartu LTE, interná všesmerová anténa, modul RTK, ako aj slot pre rozšírenie edge computingu).

drone-in-box-5

Adaptácia na Vaše interné prostredie

Cloudové rozhranie API otvára vývojárom a systémovým integrátorom funkciu docku na nastavenie vlastného súkromného servera. Riešenie taktiež poskytuje rozširujúce sloty pre hraničné výpočty, ktoré okrem iného umožňujú predspracovanie mediálnych súborov s cieľom optimalizovať prevádzkovú efektivitu.

V prípade ak Vás toto riešenie zaujalo, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa u Vás zastavíme s prezentáciu a navrhneme integrované riešenie DJI Dock 2 na kľúč podľa Vašich požiadaviek.